AccurioPro Label Impose

Єдине потрібне програмне забезпечення для цифрового друку етикеток


Ідеальне програмне забезпечення для нових інвестицій


Додаток AccurioPro Label Impose неймовірно зручний і значно простіший у використанні за звичайні аналогові системи. Завдання можна поставити в чергу безпосередньо із сенсорної панелі керування, завдяки чому робити копії швидше й економніше, а час на навчання персоналу скорочується.


Щоб оптимізувати ефективність і економічність, поліграфічні компанії, які займаються друком етикеток, мають автоматизувати й інтегрувати завдання, де це можливо, водночас оптимізуючи використання засобів, щоб уникнути відходів основи етикетки. Тому кілька етикеток зазвичай розміщуються за шириною й довжиною відповідного рулону. Однак коли цей процес відбувається вручну, то він стає складним і трудомістким.


Програмне забезпечення AccurioPro Label Impose забезпечує ідеальне рішення цієї проблеми. Додаток пропонує операторам простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для автоматичного розміщення етикеток і підготовки завдань для їх друку, даючи користувачам змогу створювати PDF-файли – основу для відповідних ріжучих інструментів на штампувальному станку.


Ви займаєтеся друком. Ми займемося розміщенням.


Програмне забезпечення AccurioPro Label Impose пропонує вражаючу схему роботи на основі PDF-файлів, що дає змогу вводити правильні дані для роботи з волочильними інструментами й забезпечувати підтримку VDP. Цей інструмент з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом користувача та широкою областю друку спроектований так, щоб чудово доповнювати машину для друку етикеток Konica Minolta на всіх етапах процесу, працюючи безперешкодно із системою AccurioLabel 190.


AccurioPro Label Impose | Ganging & printing of labels

We tell you the basic facts and show you the main features of AccurioPro Label Impose, a software tool for ganging and printing of labels.

Характеристики

Характеристики

Автоматичне створення копій етикеток 
Додаток полегшує й автоматизує створення копій етикеток у рулоні.


Вміст динамічних даних 
Обробка вмісту динамічних даних проста й зрозуміла, її можна швидко та легко впровадити в процес автоматичного створення копій етикеток.


Регулювання пробілів
Оператори можуть вільно й незалежно відрегулювати відстань між стовпцями та рядками, як і коли це потрібно.


Додавання стандартних і спеціальних фото-позначок
Крім того, програма забезпечує абсолютну свободу додавання стандартних і спеціальних фото-позначок у будь-якому потрібному положенні для автономної обробки.


Компонування ілюстрацій
Користувачі можуть вибирати між автоматичним і ручним розташуванням ілюстрацій для дизайну й макета етикеток.


Об’єднаний друк
Один аркуш можна розмістити з кількома довільними художніми мотивами.


Інструменти для штампування
Програмне забезпечення AccurioPro Label Impose дає змогу виявляти додаткові розділювачі (лінії штампування, вибіркове лакування, поліграфічну фольгу тощо) і експортувати їх у PDF-файли для обробки штампувальними інструментами та додаткового оздоблення на етикетках. 

Завантажити брошуру, аби мати всю інформацію про продукт під рукою

Брошура AccurioPro Label Impose
AccurioPro Label Impose image datasheet thumbnail