Color Care Production Server від Konica Minolta


Послідовність і гнучкість кольорів у всій друкарні


Сервер Color Care Production Server, який забезпечує абсолютну узгодженість кольорів на всіх пристроях виведення в друкарні, є оптимальним вибором для поліграфічних компаній із кількома принтерами. Цей інтелектуальний сервер керування друком і кольором дійсно узгоджує передавання кольору на кількох принтерах різних типів і виробників. Дані для друку оптимізуються для кожного принтера й типу паперу, забезпечуючи відтворення кольору, що найбільше відповідає оригіналу та конкретному стандарту друку. Завдяки повному контролю параметрів обробки на принтерах Konica Minolta можна легко автоматизувати обробку, досягнувши безперебійного та легкого робочого процесу.

Сервер Color Care Production Server забезпечує чудове підвищення загальної продуктивності в усій друкарні, даючи змогу розшити й урізноманітнити бізнес.


Схема роботи Color Care Production Server

Color Care Production Server від Konica Minolta

Color Care Production Server від Konica Minolta

Доповніть свою систему: високоякісний сканер-спектрофотометр FD-5BT

  • M1-Mode – готовність до сучасних стандартів
  • Відмінна взаємодія між інструментами
  • Дисплей для автономного використання
  • Повноцінний спектроденситометр

Get the product brochure now to have all information at hand.

Konica Minolta Color Care Production Server brochure

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie