Простота — це не складно: хмарний друк від Konica Minolta

Більша гнучкість для поліграфічної інфраструктури

Більша гнучкість для поліграфічної інфраструктури

Палиця на два кінці: чим успішніша ваша компанія та чим швидше зростає бізнес, тим більше вимог до вашої IT-інфрастуктури. Складність сердовища друку та IT зростає, що призводить до зайвого навантаження IT-фахівців. Забезпечення максимальної безпеки даних та системи стає дедалі складнішим, а контролювати витрати на друк стає майже неможливим, що робить витрати на IT знадато великими. Це також негативно впливає на гнучкість та оперативність, що є важливим в умовах змін ринку.

 

Щоб ви могли на 100% зосередитися на вашому бізнесі, ми розробили сервіс, який надає вам максимальну гнучкість при друку і дозволяє заощадити гроші одночасно - без шкоди для безпеки даних.

 

Звикли керувати середовищем друку самостійно? Хмарний друк від Konica Minolta пропонує численні переваги перед власним управлінням:


 

Переваги з першого погляду

Переваги з першого погляду


Друк у звичайному режимі та за зниженими витратами

Використовуйте свій офісний пристрій, як і раніше, витрачаючи менше ресурсів


Безпечний друк

Персональна автентифікація забезпечує захищеність вашого документу
від інших людей


Максимальна безпека даних, зроблена в Німеччині

Ваші дані зберігаються в надійному місці в наших сертифікованих центрах обробки даних
в Німеччині та Швеції


Необмежена гнучкість
Друкуйте будь-де, використовуючи широкий спектр застосунків


Доступний відразу і в будь-який час
Готуйте для друку швидко та легко з хмарною платформою Bizhub Evolution

Підключення до Google

Підключення до Google

Konica Minolta пропонує підключення до різних продуктів Google, таких як Google Workspace і Google Drive. Його хмарна платформа Bizhub Evolution перевіряється Google як партнер, рекомендований Chrome Enterprise.
 
Рішення Konica Minolta для ОС Chrome для bizhub Evolution можна встановити через магазин Chrome або через Google Workspace. Інтеграція робочої області Google в bizhub Evolution дає перевагу тому, що всі користувачі, які створюють в робочому просторі Google, автоматично передаються в управління користувачам bizhub Evolution і уникають повторного створення. Таким чином, однакові облікові дані можуть бути використані для зручного єдиного входу.
 
Konica Minolta також пропонує also offers інтегроване під'єднання до Google Drive. Це означає, що, якщо користувачі хочуть конвертувати, перекласти, надіслати факс, вони можуть зберегти змінений документ прямо у Google Drive. Також вони They can also pull-print their Google Drive documents directly at the MFP. Google Drive is also integrated in bizhub Evolution.
 
Крім того, ви маєте низку доступних функцій, таких як факс, конвертування та перклад. Його можна легко і в будь-який час розгорнути за допомогою хмарної платформи bizhub Evolution. Ваша команда може керувати адмініструванням користувачів та служб, тоді як ми дбаємо про повне управління платформою та послугами. Усі послуги можна активувати та використовувати на вимогу — ви платите лише за те, чим користуєтесь.

Підключення до UNIVERSAL PRINT FROM MICROSOFT

Підключення до UNIVERSAL PRINT FROM MICROSOFT

Konica Minolta також пропонує можливість підключення до Universal Print від Microsoft шляхом інтеграції в bizhub Evolution. Universal Print — це сучасне рішення для друку, яке організації можуть використовувати для управління інфраструктурою друку за допомогою хмарних служб від Microsoft. Він повністю працює на Microsoft Azure.

Для розгортання на принтерах, сумісних із Universal Print, не потрібна локальна інфраструктура. Його можна розгорнути на несумісних принтерах за допомогою програмного забезпечення Universal Print Connector. Universal Print — це послуга на основі передплати Microsoft 365.
 

Брошура хмарного друку Konica Minolta

Прокляття і благословення одночасно: чим успішніша ваша компанія та чим швидше зростає бізнес, тим більше вимог до вашої IT-інфрастуктури. Ваш друк та IT-середовище стають складнішими, надаючи вашому IT-персоналу важче та важче навантаження. Забезпечення максимальної безпеки даних та системи стає дедалі складнішим, а тримати витрати під контролем стає майже неможливим, що робить ваші операції з інформаційними послугами дуже витратними. Все це може прийти за рахунок спритності і гнучкості, необхідної для задоволення швидко мінливих вимог ринку.

Завантажити

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Спробувати хмарний друк Konica Minolta

Так, я надаю згоду на отримання інформації:

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie