Кадри та таланти змінюють усе: Мілан Лакхані розповів на КМЕФ 2019 про лідерство в часи трансформації

Київ, Україна | 15 листопада 2019

Хто він, лідер в часи трансформації?

9 листопада 2019 року директор із розвитку бізнесу та стратегій Konica Minolta Мілан Лакхані виступив на тематичній панелі «Лідери часів трансформації» Київського Міжнародного Економічного Форуму.


Учасники панелі поділилися своїм баченням лідерства взагалі, та в часи трансформації зокрема. Йшлося про якості сучасного лідера в новій парадигмі, про те, як йому розвиватися в таких умовах, як допомагати змінюватися своїм командам.


Пан Лакхані навів приклад: в Konica Minolta є інноваційна програма, якою опікується європейський HR департамент. В цьому році у проекті взяли участь 55 людей з 18 європейських країн, серед яких 40 % жінок. Ця команда працює над прототипами послуг, продуктів, які враховують реальні виклики для бізнесу. «Ми трансформуємося в провайдера послуг із власне виробника продукції, стаємо більш клієнтоцентричними. Саме кадри змінюють усе, це перехресна колаборація. Для нас важливі талановиті люди, нам важливо зберігати цей компонент», — зазначив Мілан.


Розповідаючи про те, як він розвивається як лідер, як допомагає розвиватися людям у своїх командах, Мілан Лакхані окремо зупинився на емоційному інтелекті, зокрема на емпатії, як важливому складнику компетентності лідера. «Часто я намагаюся ставити себе на місце іншої людини. Фізично це дуже важко, бо ви не знаєте, що люди відчувають, не знаєте їх історію. Емпатія — це спроба знайти емоційний, зв’язок спільну мову». Він зазначив, що емоційний інтелект — він про мудрість, яка переважає над досвідом, особливо в часи трансформації. «Усе настільки швидко відбувається, що ми забуваємо робити паузи, рефлексувати. Треба зупинитися, і подумати, що пішло так, усвідомити для себе причини як позитивного, так і негативного результату», — резюмував Мілан.


Мілан Лакхані, КМЕФ 2019
quotation marks

Ми трансформуємося в провайдера послуг із власне виробника продукції, стаємо більш клієнтоцентричними. Саме кадри змінюють усе, перехресна колаборація. Для нас важливі талановиті люди, нам важливо зберігати цей компонент.

Мілан Лакхані

Директор із розвитку бізнесу та стратегій Konica Minolta

Лідери часів трансформації, КМЕФ 2019

Окрім пана Лакхані спікерами панелі «Лідери часів трансформації» стали Дмитро Шимків, глава ради директорів Darnitsa Group (Україна), Жанна Крючкова, засновниця консалтингової компанії Jansen Capital Management (Україна), Дмитро Бондаренко, Генеральний директор Групи Компаній ЛІГА, CEO Ligamedia (Україна). Модератором виступив Вітаутас Бучюнас, співзасновник і керівний партнер компанії U-Integral (Литва).

Мілан Лакхані, КМЕФ 2019
quotation marks

Часто я намагаюся ставити себе на місце іншої людини. Фізично це дуже важко, бо ви не знаєте, що люди відчувають, не знаєте їх історію. Емпатія — це спроба знайти емоційний, зв’язок спільну мову.

Мілан Лакхані

Директор із розвитку бізнесу та стратегій Konica Minolta

Лідери часів трансформації

Лідери часів трансформації

Окрім пана Лакхані спікерами панелі «Лідери часів трансформації» стали Дмитро Шимків, глава ради директорів Darnitsa Group (Україна), Жанна Крючкова, засновниця консалтингової компанії Jansen Capital Management (Україна), Дмитро Бондаренко, Генеральний директор Групи Компаній ЛІГА, CEO Ligamedia (Україна). Модератором виступив Вітаутас Бучюнас, співзасновник і керівний партнер компанії U-Integral (Литва).


Професійний досвід Мілана Лакхані охоплює питання інноваційного та міжкультурного менеджменту, інноваційного бізнесу та нових технологій, digital- та бізнес трансформацій. До початку роботи в Konica Minolta, Inc., понад 16 років він працював в Electronic Data Systems (EDS) / Hewlett Packard (HP), з яких 7 років відповідав за створення програм щодо ведення інноваційного бізнесу для підприємців у сфері ІТ. Мілан також є співробітником Центру інноваційних технологій Бізнес-школи Університету Лідса, Велика Британія.


Це вже другий візит Мілана Лакхані в Україну: минулого року він долучився до КМЕФ як спікер панелі «Трансформація корпорацій: стратегії та рішення», а також узяв участь у публічній розмові в рамках заходу.


Нагадаємо, що Київський Міжнародний Економічний Форум проходить щорічно, починаючи з 2014 року. Цьогоріч серед спікерів форуму Джек Ма, засновник Alibaba Group, голова групи з міжнародного співробітництва в області цифрових технологій при ООН, Володимир Зеленський, президент України, Олексій Гончарук, прем’єр-міністр України, Жак Сегела, віцепрезидент Havas, Матті Маасікас, посол ЄС, голова представництва ЄС в Україні, Йохан Еліаш, CEO в HEAD International GmbH, спеціальний представник прем’єр-міністра Великобританії та інші.

Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Актуальне з блогу

Актуальне з блогу
five signs of a leader

5 ознак лідера часів трансформації: як не застрягнути в минулому

Зміни — чи не єдине, що постійне в житті. Лідеру постійно треба адаптуватися до нових викликів, до нового середовища. Яких ознак у таких умовах набирає лідерство розповідає Job Wizards. Стаття підготована за матеріалами тематичної панелі «Лідери часів трансформації» КМЕФ 2019 за участі Мілана Лакхані

Читати статтю