Konica Minolta презентує нову серію настільних спектрофотометрів

Світ | 10 березня 2021

Лінійка включає дві моделі: CM-36dG і CM-36dGV, які здатні проводити вимірювання кольору та блиску. Також компанія планує доповнити серію моделлю для вимірювання кольору у світлі, що відбивається.


Модель CM-36dG представлена у горизонтальному вигляді, а CM-36dGV — у вертикальному, що оптимально підходить для вимірювання характеристик тканин або продукції у листах. Нові пристрої можуть застосовуватися постачальниками матеріалів автомобільної промисловості та ІТ-обладнання, для перевірки якості продукції.

Новинки контролюють якість кольору об'єктів і матеріалів. Також вони дозволяють проводити швидкий і ефективний моніторинг якості для постачальників фарб, пластику або тканин, одночасного вимірюючи колір і блиск.

Для підвищення точності вимірювань моделі оснащені функцією аналізу і коригування довжини хвилі WAA (Wavelength Analysis & Adjustment). Вона компенсує навіть незначні відхилення результатів через зміни навколишніх умов — наприклад, температури або вологості. Разом з регулярним технічним обслуговуванням і калібруванням ця функція дозволить досягти стабільної роботи та збільшить термін роботи пристроїв.

Для CM-36dG і CM-36dGV характерні гранично малі розбіжності результатів вимірювань. Їх колориметрична узгодженість знаходиться в межах 0.12, що на 20% вище за значення попередніх моделей. Вимірювання залишаються точними при використанні декількох приладів, навіть якщо вони знаходяться на різних локаціях. А дані, отримані за допомогою інших пристроїв, можна використовувати без додаткової обробки — це спрощує процес переході між різними моделями спектрофотометрів.

Серія CM-36d має низку додаткових функцій для збільшення продуктивності, а вбудована камера допомагає вивчати зразки більш точно та визначати розташування об'єктів. На панелі стану зображається статус і параметри проведеного вимірювання, що знижує ймовірність помилок оператора. А кнопка для проведення вимірювань розташована безпосередньо на пристрої.

Нова серія спектрофотометрів допомагає цифровізувати виробництво завдяки отриманню інформації про колір і блиск в електроному вигляді. Тепер при перевірці можна відмовитися від зразків для порівняння, які не відрізняються високою стабільністю, а також суб'єктивних оцінок фахівців, що контролюють якість. Окрім того, нові пристрої стали більш зручними у використанні, що збільшило їх продуктивність.

Konica Minolta пропонує рішення у сфері вимірювання кольору об'єктів і характеристик джерел світла на основі своїх унікальних оптичних технологій. Вони гарантують якість і зростання продуктивності виробництва клієнтів. Компанія зберігає за собою більшу частину світового ринку обладнання для контролю якості зображень, а багато продуктів вже стали стандартами моделями для вимірювання кольору.

Konica Minolta пропонує широкий спектр технологій, що дозволяють проводити високоточні вимірювання світла і кольору для галузей, що активно зростають. Компанія створює нові технології й робить свій вагомий внесок у вирішення глобальних соціальних проблем.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.