Безпека та захист завдяки відеорішенням: виявлення та охорона

Охороняйте людей, приміщення та майно з інтелектуальними відеорішеннями Konica Minolta

Зв'язатися з нами
 

Підніміть відеоспостереження на новий рівень: автоматизуйте виявлення та аналіз

Відеоспостереження, камери безпеки або системи відеоспостереження (CCTV) традиційно грають першу скрипку у охороні периметру або майна, у контролі доступу на об’єкт або дотриманні безпеки на робочому місці.

Однак у більшості випадків це просто відеозображення того, що відбувається. Тому за ним має стежити служба безпеки або операційний відділ, а це означає, що завжди існує ризик пропустити щось важливе через людський чинник. Крім того, організаціям доводиться платити за зберігання великих обсягів відеоматеріалу, хоча більшість записів навряд чи знадобляться знову.

 

Завдяки інтелектуальній відеоаналітиці все у фокусі

Інтелектуальні рішення відеоаналітики виводять відеоспостереження та моніторинг на новий рівень. Вони покладаються на штучний інтелект (ШІ) та інтелектуальні відеокамери Mobotix на базі інтернету речей для негайної обробки зображень і відео з камер, забезпечуючи автоматизований аналіз, виявлення та сповіщення в режимі реального часу, що допомагає убезпечити людей, місця та активи.

Наші рішення для відеоаналітики беруть на себе завдання постійного моніторингу людьми, залучаючи людей через сповіщення лише під час виявлення аномалій, недоліків, ризиків чи небезпеки. Ми співпрацюємо з нашими клієнтами, щоб зрозуміти їхні потреби в ідентифікації та виявленні, вимірюванні порогових значень, і відповідно налаштувати вбудований алгоритм. Наші відеорішення це:

Підвищення безпеки на робочому місці — перевірка наявності правильних засобів індивідуального захисту у працівників, необхідної відстані один від одного чи від обладнання. Наші рішення також допомагають захистити робітників, що працюють самостійно, розпізнаючи рухи тіла, які можуть свідчити про хворобу чи травму; виявляти людей у ​​заздалегідь визначеній забороненій зоні; і забезпечити акустичне спостереження для виявлення сигналів тривоги або криків про допомогу тощо.

Запобігання поширенню інфекції — можливість акустичного спостереження дає змогу ідентифікувати людей, які чхають або кашляють; в той час, як їх тепловізорна здатність перевіряє температуру тіла, яка перевищує безпечний поріг. Таким чином, можна відокремити хворих людей від здорових.

Захист периметра — зовнішні відеокамери з нашого портфоліо Mobotix достатньо міцні, щоб витримувати екстремальні погодні умови та температури, можуть здійснювати моніторинг в умовах від яскравого світла до повної темряви та потребують мінімального обслуговування.

Контроль доступу до своїх приміщень або майна — рішення для контролю доступу на основі розпізнавання облич або скринінгу температури тіла генерують автоматичні сповіщення під час виявлення неавторизованих осіб або підвищеної температури.

Захист від потенційних порушень безпеки — захищайте цінну інформацію, об’єкти чи інші активи з автоматичним виявленням підозрілої поведінки та сповіщеннями.
 

Переваги наших відеорішеньПостійний моніторинг у будь-який час


Попередження про аномалії або інші проблеми для швидкого вживання заходів


Прості у використанні інформаційні панелі забезпечують роботу в реальному часі та аналіз минулих подій


Зашифрована передача даних забезпечує безпеку даних


Регульовані інструменти моніторингу зі штучним інтелектом, які не ставлять під загрозу конфіденційність особистих даних

1. Які характеристики розумних відеокамер?

Розумні відеокамери, як-от Mobotix із підтримкою Інтернету речей, поєднують візуальні, теплові, звукові та сенсорні дані для кращого захисту вашого середовища. Камери Mobotix надійні та довговічні (без рухомих частин), споживають дуже мало енергії, забезпечують виняткову якість зображення та дають можливість аналізувати дані. Завдяки напівсферичному огляду на 360 градусів або панорамному на 180, камера не має сліпих зон, тому можна охопити велику територію меншою кількістю відеокамер.

2. Наскільки безпечні відеокамери Mobotix?

Завдяки розробці та тестуванню програмного забезпечення на власному захищеному об’єкті в Німеччині, Konica Minolta є лідером у галузі кібербезпеки екосистем відеоспостереження. Наше обладнання та застосунки регулярно тестуються незалежними сторонніми експертами з цифрової безпеки, щоб оцінити та підтвердити їхню здатність захищати від кібератак. У 2021 році провідний німецький інститут тестування SySS GmbH повторно сертифікував інтелектуальну відеоплатформу Mobotix 7 і камери безпеки Mobotix Mx6, підтверджуючи їхній високий рівень кібербезпеки.

3. Як використовувати відеорішення для захисту своїх співробітників?

Залежно від вашої галузі, відеорішення Konica Minolta може допомогти у забезпеченні охорони праці та безпеки на робочому місці багатьма способами, зокрема:

  • Перевірка відповідних засобів індивідуального захисту
  • Контроль дистанції між працівниками та обладнанням
  • Захист працівників, що працюють самостійно
  • Виявлення людей у небезпечній ситуації, наприклад, у заздалегідь визначеній забороненій зоні 

Крім того, відеорішення можуть допомогти вам контролювати соціальне дистанціювання; або відокремити можливо хворих людей від здорових, шляхом моніторингу кашлю, чхання та температури тіла.

4. Як відеоаналітика допоможе захистити свої приміщення?

Ви можете використовувати рішення відеоаналітики Konica Minolta, щоб захистити свої приміщення завдяки:

  • Захисту периметра — з можливістю автоматизувати певні дії, як-от відкриття воріт для авторизованих осіб
  • Контролю доступу на основі відео — наприклад, розпізнавання обличчя, яке можна інтегрувати з чинними системами входу
  • Виявленню підозрілої поведінки — ідентифікує аномалії та сповіщає про них

Тепловізійна технологія: як це працює

Наші тепловізійні рішення — це ключ до захисту активів та запобігання небезпечним ситуаціям, що дозволяє побачити невідоме. Завдяки тепловим зображенням загрози можуть бути виявлені на ранній стадії.

Отримати інфографіку 👉
MOBOTIX Infographic Security COVID-19

Як сучасні інтелектуальні відеорішення формують майбутнє наших міст

Та чому відеоаналітика — неодмінний елемент успішного комфортного безпечного міста.

Безпека
30.06.2022
Читати блоги про

відеорішення

Відеоаналітика: розумне рішення для безпеки на робочому місці

Відеонагляд є корисним інструментом для моніторингу подій на робочому місці задля безпеки працівників. Уявімо, що ви...

Безпека
10.12.2021

Розумні відеорішення: чому камер відеоспостереження недостатньо для безпеки бізнесу

Експерт з відеорішень Konica Minolta Ukraine Мирослав Горошко про те, чому камери відеофіксації без рішень...

Безпека
07.06.2022

Попри пандемію: бути готовим до будь-яких змін

Розповідаємо, як забезпечити надійну IT-інфраструктуру та бути здатним швидко пристосовуватися до умов “нової...

Безпека
16.07.2021

Заповніть форму щоби отримати консультацію експерта з відеорішень