Керування взаємовідносинами з клієнтами (CRM)

Формування та керування повноцінними діловими відносинами з клієнтами

Запланувати консультацію
 

Використовуйте все багатство ділових зв’язків, без необхідності обробки десятків фізичних файлів — рішення для CRM, які змінюють стан справ

 

Постійне оновлення інформації є фундаментом підтримання довгострокових відносин із клієнтами. Тому керування мережею клієнтів та партнерів вимагає системи, здатної організувати всю інформацію на передньому краї вашого бізнесу. CRM-системи Konica Minolta забезпечують цифрове рішення для вирішення всіх ваших завдань, незалежно від сфери діяльності або департаменту.
 

Знання — сила

Ваша ділова мережа, зокрема відносини з клієнтами, партнерами тощо, є неоціненним активом вашого бізнесу. Без належного управління контактами багато департаментів не змогли б працювати на належному рівні. Відділи продажів, маркетингу та підтримання клієнтів потребують надійної CRM-системи, яка допоможе їм ефективно та безперешкодно вести роботу з різними клієнтами.

Лише третина малого та середнього бізнесу в Німеччині, 32,4 %, використовують CRM-систему. Більшість, 66,4 %, досі покладаються на ручні процеси, як-от робота з ручкою та папером, електронними таблицями чи поштовими програмами.
 

quotation marks

Знання — сила, якщо йдеться про ефективні відносини з клієнтами. Неприпустимо, щоб інформація про клієнта була розпорошена всією компанією.

 

 

Ідеальний шлях до впровадження потужної ефективної CRM

Наше портфоліо CRM-рішень ѓрунтується на Dynamics 365 від Microsoft, який ми індивідуально адаптуємо відповідно до потреб. Наші рішення допоможуть вам використати весь спектр можливостей керування відносинами з клієнтами для консолідації зусиль на передньому краї бізнесу. В основі кожного успішного впровадження лежить ретельний аналіз наявної інформаційної інфраструктури та інформаційних потоків, щоб CRM-рішення можна було ефективно налаштувати та легко інтегрувати в чинні системи. Ми поставимо перед вами низку питань:

  • Для вирішення яких завдань ваша організація впроваджує CRM?
  • Які пристосування та інвестиції потрібні?
  • Якої віддачі від інвестицій у те чи інше рішення ви очікуєте впродовж найближчих трьох років?
  • Що нового має з’явитися в процесах?
  • Якого ефекту ви очікуєте від нових процесів?

Унаслідок таких обговорень виявляється, що вибір CRM-рішення — це не просто вибір IT-рішення, а і стратегічно важливий крок для бізнесу. Це стосується процесів у всій організації.

Ми пропонуємо вам програмне забезпечення для бізнесу, яке поєднує всі ваші контакти в одному зрозумілому рішенні. Завдяки інтелектуальним функціям та підтриманні штучного інтелекту ви зможете краще взнати свої контакти, щоби взаємодіяти з ними найбільш оптимально та персонально. Завдяки перенесенню CRM в хмару ми забезпечуємо вашу компанію гнучкою та масштабованою технологією, яка змінюватиметься разом із вашим бізнесом. У міру того, як зростає кількість вимог до захисту даних та кібербезпеки, на кшталт GDPR, запропоновані нами рішення дають змогу керувати інформацією відповідно до всіх нормативних вимог, що робить вашу CRM сумісною з майбутніми вимогами.

 

Переваги цифрової кооперації та комунікації


Розуміння особливостей поведінки клієнтів під час угод


Відповідність вимогам GDPR


Вища прозорість процесів


Підвищення ефективності продажів


Завдяки мобільній CRM відпадає необхідність у ручному заповненні видрукованих анкет для внесення до бази даних


Спрацювання дій та повідомлень на основі даних про клієнта

З чого почати роботу з CRM малому та середньому бізнесу

Висока цінність даних про клієнтів як рушійної сили для досягнення успіху в бізнесі в цифрову епоху є незаперечною в теорії. Але коли справа доходить до реального впровадження систем управління взаєминами з клієнтами (CRM), малому та середньому бізнесу це видається не таким беззаперечним.

Завантажити електронну книгу
customer relationship management ebook thumbnail

Дізнайтеся більше про наші системи для керування взаємовідносинами з клієнтами