Професійний принтер KIP 940
Професійний принтер KIP 940
Професійний принтер KIP 940
Професійний принтер KIP 940

KIP 940

 • Висока швидкість широкоформатного друку для монохромних і кольорових роздруківок у діапазоні від 325 до 390 квадратних метрів на годину.
 • Світлодіодна система з роздільною здатністю 600 x 2400 точок на дюйм; система сухого тонера CMYK для отримання зображень, стійких до ультрафіолету й води.
 • Можливість використання різноманітних форматів паперу: 3 лінійні циліндричні платформи та 1 платформа для ручної обхідної подачі паперу.
 • Широкий вибір стандартних і спеціальних форматів паперу для внутрішнього та зовнішнього використання.
 • Набір програмного забезпечення для виготовлення технічної документації та кольорової графічної продукції; інтеграція професійного програмного забезпечення Graphic RIP і стандартних інструментів відстеження витрат.
 • Додаткові варіанти обробки для користувачів, яким потрібне складання, фальцювання й автоматичне різання; модернізована система з професійними сканерами для копіювальних станцій.
Професійний принтер KIP 940
Професійний принтер KIP 940
Професійний принтер KIP 940
Професійний принтер KIP 940

Опції

Опції

KIP 940

Якщо ви шукаєте високу продуктивність, точність зображення та сміливі, виразні кольори в технічному, графічному чи офісному середовищі, то оціните принтер KIP 940 для широкоформатного кольорового й чорно-білого друку. Пристрій для широкоформатного друку відрізняється високопродуктивним друком за один прогін і є комплексним рішенням для друку різноманітних широкоформатних вивісок – від архітектурних, інженерних і будівельних документів до карт, плакатів, знаків і збільшених фотографій. Завдяки моделі KIP 940 просто немає потреби йти на компроміс щодо якості, продуктивності або надійності.

Професійний принтер KIP 940

Специфікації та завантаження

Специфікації та завантаження
Загальна інформація
Опис Високопродуктивний кольоровий та чорно-білий друк
Технологія Електрографічний LED-принтер з органічним фотопровідниковим барабаном (OPC) і замкнутою системою подачі тонера
Швидкість

До 390 м2/год. у чорно-білому режимі.

До 325 м2/год. у кольоровому режимі.

Час розігріву Менше 6 хвилин після увімкнення
Конфігурації Принтер чи мультифункціональна система (принтер/копір/сканер)
Тонер 4 кольори (CMYK), сухий тонер. Світло- і вологостійкі відбитки
Вимоги до електроживлення 220 – 240 В, 50/60 Гц, 20 A
Енергоспоживання У режимі очікування: 0,8 кВт, при друкуванні: 2,0 кВт, у сплячому режимі: 10 Вт
Габарити 1,376 мм (Ш) x 790 мм (Г) x 1 450 мм (В)
Маса 540 кг
Енергоспоживання 3,0 кВт/год. (друкування), 1,0 кВт/год. (очікування)
Рівень шуму < 65 дБ (друкування), < 55 дБ (очікування)
Кімнатна температура 10 – 32°C
Принтер
Роздільна здатність друку 600 x 2 400 dpi
Подача паперу 418 г/м2 3 рулони + листова подача
Ширина відбитка (для рулона) 297 мм – 914 мм
Довжина відбитка (для рулона) 210 мм мінімум, 39 м максимум
Щільність паперу (для рулона) Bond: 164 – 150 г/м2, Vellum: 80 – 95 г/м2, Плівка: 75 мікрон, Gloss: 120 г/м2
Багатолистова подача Автоматична подача до 50 аркушів щільністю 75 г/м2 / Максимальний розмір аркуша 420 мм x 594 мм / Мінімальний розмір аркуша 420 мм x 297 мм
Однолистова подача Щальність паперу до 120 г/м2 / Максимальний розмір аркуша 914 мм x 594 мм / Mінімальний розмір аркуша 420 мм x 297 мм
Види носіїв Звичайний папір (bond), калька, плівка, подвійний матовий, прозора плівка, банерна плівка для зовнішнього використання, водостійкий папір, білий непрозорий клейкий папір, яскравофлуоресцентний папір, (жовтий, помаранчевий, зелений, синій) та інші
Контролер
Тип Вбудований контролер на базі Windows 7 CPU: Quad Core
Оперативна пам'ять 3 ГБ
Формати файлів Raster colour: TIFF, JPG, JPG2000, PNG, BMP, GIF, TGA, RLE/RLC Vector colour/b&w: HPGL, HPGL/2, HP-RTL, Postscript (PS/EPS), Adobe PDF, Autodesk DWF, Multipage PDF & DWF Raster b&w: TIFF Group 3 & 4, CALS Group 4, Grayscale TIFF, CIT/TG4 Vector b&w: Calcomp 906/907
Допоміжні пристрої
  Автоукладач KIP 940
  CCD-сканер KIP 2300
  Фальцювальник KIPFold 2000
 
 • Підтримка тих або інших параметрів та функцій, що були згадані вище залежить від операційної системи, що використовується, програмного забезпечення, мережевих протоколів, конфігурації мережі та системи.
 • Заявлена ​​тривалість життя витратних матеріалів зазначена для конкретних умов експлуатації, таких як покриття визначеного розміру сторінки. Фактичний ресурс витратних матеріалів залежить від їх використання та інших змінних друку, включаючи заповнення сторінки, розмір сторінки, тип носія, постійний або періодичний друк, температура і вологость.
 • На деяких илюстраціях зображені компоненти, що придбаються окремо.
 • Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
 • Konica Minolta не гарантує повну відсутність помилок в приведенній специфікації.

Завантажити брошуру, аби мати всю інформацію про продукт під рукою

Брошура KIP 940
KIP 900 Series datasheet thumbnail

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie