Професійний принтер KIP 770
Професійний принтер KIP 770
Професійний принтер KIP 770

KIP 770

  • Швидкість чорно-білого друку становить 1,6 аркуша формату A0 за хвилину або 41 секунда для друку одного аркуша A1.
  • Технологія високої чіткості друку дійсно ефективна, коли мова заходить про використання тонера. Вона знижує витрати на друк і повертає непогашену вартість, забезпечуючи низькі витрати в галузі — немає потреби наймати перевізників або розробників, відсутні контейнери для відходів, які постійно потрібно заміняти.
  • Точна візуалізація — завдяки технології високої чіткості друку KIP і роздільній здатності 600 x 1800 точок на дюйм забезпечується повна відповідність копії оригіналу.
  • Компактність і зручність — компактний консольний дизайн і єдина конфігурація з інтегрованим кольоровим сканером.
  • Можливість використовувати різноманітні формати паперу — автоматичне завантаження паперу, рулон паперу довжиною 152 м (втулка діаметром 2” і 3”) і шириною до 914 мм, обхідне подавання паперу й додатковий лоток для стандартних форматів від A4 до A2.
Професійний принтер KIP 770
Професійний принтер KIP 770
Професійний принтер KIP 770
Configure your device

Бажаєте побачити всі опції та функціональні можливості аби зібрати свій власний KIP 770?

До конфігуратора

Опції

Опції

KIP 770

KIP 770 — це багатофункціональний принтер для широкоформатного сканування, копіювання та друку документів. Завдяки високій якості друку та компактним розмірам він виправдовує очікування користувачів і задовольняє їхні вимоги, особливо в будівельній промисловості, архітектурній сфері, а також в урядових організаціях.

Професійний принтер KIP 770

Специфікації та завантаження

Специфікації та завантаження
Конфігурації системи
1-рулонна система копіювання/друку Монохромний широкоформатний копір/принтер
1-рулонна система друку/копіювання/STF з кольоровим STF Монохромний широкоформатний принтер з функціями копіювання і чорно-білого чи кольорового сканування
Лоток з папером (опційно) Ємність до 30 аркушів
Загальні характеристики
Опис Широкоформатне монохромний друк/копіювання/сканування з чорно-білим/кольоровим сканером
Тип Електрографічний світлодіодний друк з органічним фотопровідником (OPC) і замкнутою системою тонер
Швидкість A0: 1,6 A0 стор./хв., час друку першої копії формату А1: 41 сек.
Час розігріву Менше 2,5 хв. зі сплячого режиму
Конфігурації Мультифункціональна система (принтер/копір/сканер) з 1-рулонним / ручним подавальником аркушів (стандартно)
Опції Лоток для паперу ємністю до 30 аркушів
Вимоги до електроживлення 220 – 240 В, 50/60 Гц, 10 A
Енергоспоживання

Сплячий режим: < 8,2 Вт.

Друкування: 1,6 кВт – включно зі сканером і контролером

Габаритні розміри 1 450 мм x 833 мм x 1 330 мм
Маса 177 кг з підставкою
Принтер
Роздільна здатність друку 600 x 1800 dpi
Ємність паперу 139 м2 - рулон, 5,5 м2 - аркуші
Ширина носія Від 210 до 914 мм
Довжина носія 3 600 мм (стандартно) – 2 400 мм опційно (налаштовується техніком)
Щільність паперу Звичайний папір: 64–84 г/м2, калька/прозорий папір: 80 г/м2, плівка 75 мікрон
Типи носіїв Звичайний папір, калька, прозорий папір, плівка (сумісність з макулатурним і кольоровим папером)
Контролер
Тип KIP KS8 з підтримкою Windows 7
Оперативна пам'ять 2 ГБ DDR3 стандартно – можливість розширення до 4 ГБ
Жорсткий диск Мінімально 160 ГБ, можливість необмеженого розширення
Формати файлів DWF, PDF, HPGL 1/2, HP-RTL, Calcomp 906/907, CALS Group 4, TIFF Group 4, CIT/TG4, VCGL, Uncompressed, Grayscale TIFF, TIFF Packbits, IOCA, EDMICS, TLC (KIP), PNG, JPEG
Сканер KIP 770
Тип Інтегрований CIS-сканер з підтримкою технології KIP RTT
Роздільна здатність сканування 600 x 600 dpi
Швидкість сканування До 195 мм/сек. (чорно-біле)
До 66 мм/сек. (кольорове)
Формати сканування TIFF, багатосторінкові TIFF, PDF, PDF-A, багатосторінкові PDF, DWF, багатосторінкові DWF, JPEG, CALS
Зберігання відсканованих документів USB (з'ємні носії), необмежена кількість користувацьких скриньок KS8 (локальні), необмежений FTP, необмежений SMB, необмежені хмарні підключення – Google Drive/Dropbox/Box/OneDrive/SharePoint
Ширина оригіналу Від 210 до 914 мм
Товщина оригіналу До 1,6 мм
KIP Print Management Software
Сенсорна панель KIP Інтегровані хмарні підключення Повна інтеграція з OneDrive, Google Drive, Dropbox, Microsoft SharePoint і Microsoft Office 365 OnlineTM.
Одночасне друкування і сканування до файлу Сканування зображень до файлу підчас друку, вибір кількості копій, вибір вихідного носія.
Друк з файлу Хмарні підключення, поштові скриньки відсканованих документів,  друк зі з'ємних носіїв, друк з мережевих адрес, перегляд зображень перед друком, вибір конфігурацій укладення, зберігання/завантаження завдань друку.
Копіювання і сканування Повністю хмарне підключення, копіювання відсортованих пакетів, завантаження, редагування і повторний друк збережених завдань,   копіювання пакетів за одночасного дркук, створення цифрових штампів, сканування прямо до багатосторінкових PDF, DWF or TIFF, вибір преференцій укладення копій, сканування до з'ємних USB-носіїв.
Управління системою Контроль черги друку, управління кодами клавіш, конфігурація струменевого принтеру, ілюстрована інструкція для оператора, доступ до сервісного режиму, доступ до системних налаштувань.
Застосунки KIP для друку KIP Print Пограмне забезпечення для мережевого друку KIP Print просте у користуванні і надає операторам можливості швидкого і точного налаштування друку з високою якістю. Інтуїтивний стрічковий інтерфейс спеціально адаптований до створення друкарських завдань, має функції пошуку за стовпчиком, попереднього перегляду кольорових мініатюр і корекції зображень перед друкуванням.
Друк через хмарні підключення Можливість виготовлення широкоформатних відбитків за допомогою лише поштової скриньки і декількох ключових слів. Цим забезпечується мобільність і продуктивність друку.

Друк через веб

KIP PrintNet

Утиліта для веб-друку, яка спрощує управління чергою друку, конфігурацію файлів до друку зі застосунків, що є розширеннями до веб-браузерів операційних систем Windows, UNIX and Mac.
Драйвери KIP для Windows/AutoCAD Драйвер для Windows підтримує 32- і 64-бітні системи, сортування завдань, облік завдань, функції вибору носіїв та укладання. Драйвер для AutoCAD дозволяє друкувати безпосередньо зі застосунків AutoCAD з професійними можливостями контролю друку векторної та растрової графіки.
Друк зі сенсорної панелі Сенсорна панель KIP виключає необхідність у додатковому комп'ютерному обладнанні завдяки друку документів зі з'ємних USB-носіїв та мережевих дисків.
Застосунок обліку витрат від KIP Застосунок обліку витрат і система відслідковування KIP Застосунок відслідковування витрат KIP генерує звіти з інформацією стосовно рівня вичерпаності тонера, використання носіїв та деталей останніх завдань. Звіти надсилаються через електронну пошту чи друкуються. Після активації, система відслідковування KIP вимагає від операторів залогування.
KIP Color Plus Кольорове сканування Сканування безпосередньо до форматів PDF, JPG і TIFF, автоматичні налаштування якості, сканування зі збереженням безпосередньо на USB і з'ємні носії, сканування з роздільною здатністю 200-600 dpi, сканування через FTP, на жорсткий диск, користувацькі поштові скриньки, e-mail, перегляд відсканованих оригіналів, автоматичний вибір розмірів, автоматичне регулювання кольору зображення, конфігурації для оригіналів і копій, необмежена кількість користувацьких конфігурацій, регулювання вхідного і кінцевого країв.
Кольорове копіювання (опційно) Копіювання безпосередньо зі широкого спектру струменевих принтерів, облік декількох копій, збільшення, повертання, дзеркальне відображення, масштабування, інверсія, вибір ділянки до друку, адаптація масштабу, автоматичне коригування кольорів, власні налаштування для оригіналів і копій, необмежена кількість користувацьких конфігурацій для копій, регулювання вхідного і кінцевого країв, перегляд копій .
Кольоровий друк (опційно) Друк одного чи декількох (пакетів) зображень безпосередньо зі широкого спектру струменевих принтерів, облік декількох відбитків, збільшення, повертання, дзеркальне відображення, масштабування, інверсія, попередній перегляд за допомогою функції мультитач панелі управління, вибір ділянки до друку, адаптація масштабу, автоматичне коригування кольорів, власні налаштування, регулювання вхідного і кінцевого країв, перегляд перед друком.
Опції програмного забезпечення
Друк PDF Підтримка Postscript рівнів 1-3, PDF 1.7
 
  • Підтримка тих або інших параметрів та функцій, що були згадані вище залежить від операційної системи, що використовується, програмного забезпечення, мережевих протоколів, конфігурації мережі та системи.
  • Заявлена ​​тривалість життя витратних матеріалів зазначена для конкретних умов експлуатації, таких як покриття визначеного розміру сторінки. Фактичний ресурс витратних матеріалів залежить від їх використання та інших змінних друку, включаючи заповнення сторінки, розмір сторінки, тип носія, постійний або періодичний друк, температура і вологость.
  • На деяких илюстраціях зображені компоненти, що придбаються окремо.
  • Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
  • Konica Minolta не гарантує повну відсутність помилок в приведенній специфікації.

Завантажити брошуру, аби мати всю інформацію про продукт під рукою

Брошура KIP 770
KIP 770 datasheet thumbnail

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку
Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie