Внутрішня відеокамера Mobotix i26 Indoor 180°

Ідеальна для монтажу на стіну — компактна, стримана та доступна
Камера i26 спеціально розроблена для настінного монтажу та забезпечує ідеальний огляд кута нахилу 15°. Камера i26 з об'єктивом на 180° забезпечує огляд всього приміщення. Завдяки компактній конструкції камера не привертає увагу та чудово вписується в будь-який інтер'єр.

 • Системна платформа Mx6 із сумісністю H.264 та ONVIF
 • Оптимізована для відкритої або закритої установки на стену
 • Інструменти відеоаналізу MxAnalytics в стандартному комплекті 
 • Доступні варіанти з аудіопакетом (мікрофон і громкоговоритель) 
 • Вбудований датчик удару і датчик температури

Функціональність

Функціональність

Області застосування

 • Професійна настінна камера для приміщень

  Камера може використовуватися в будь-яких приміщеннях: у торгових залах роздрібних магазинів та супермаркетів, у громадських будівлях, у охоронних та освітніх закладах, у виставкових залах, у готелях, ресторанах та розважальних центрах, а також у житлових будинках або на виробництвах для спостереження за технологічними процесами.

Панорама на 180°

 • Напівсферичний об'єктив «риб'яче око» B016

  Із напівсферичною камерою i26 все як на долоні. Завдяки горизонтальному та вертикальному куту огляду на 180° одна камера забезпечує повний огляд приміщення без мертвих зон: від стіни до стіни, від підлоги до стелі. Нахил вниз дорівнює 15°, тому все, що відбувається, опиняється в центрі. Встановлена над дверима камера i26 охоплює також область безпосередньо під нею.

Стандартна комплектація

 • Додаткові можливості

  — Надзвичайно надійні та високоякісні технічні компоненти: камера відмінно підходить для тривалого професійного використання (середнє напрацювання на відмову > 80 000 годин)
  — Високочутливий 6-мегапіксельний відеосенсор із новітньою технологією обробки зображень MOBOTIX дає змогу отримувати дуже якісні зображення з високим ступенем деталізації до 2592 х 1944 пікселів
  — Програмне забезпечення з підтримкою великої кількості функцій (розпізнавання руху MxActivitySensor, розпізнавання поведінки MxAnalytics, програма оптимізації витримки в умовах слабкого освітлення MxLEO Lowlight Exposure Optimization, компенсація світла, корекція панорамного зображення тощо)
  — Файлова система флеш-пам'яті MOBOTIX (MxFFS) для створення дубліката безпечно зашифрованого сховища даних та автоматичного резервного копіювання при тимчасових збоях

HD-звук

 • Звучить добре

  За бажанням камера i26 може бути оснащена мікрофоном та гучномовцем (обладнання не можна встановити пізніше). Крім запису відео зі звуком найвищої якості, камера дає можливість робити оголошення через гучномовець у торгових або виставкових залах. При спрацьовуванні внутрішнього відеосенсора i26 може автоматично відтворювати аварійне оголошення, щоб налякати небажаних відвідувачів.

Специфікації та завантаження

Специфікації та завантаження

Ідеальна для установки на стіну. Компактна, стримана і доступна.

I26 була спеціально розроблена для установки на стіну. Завдяки куту нахилу 15 ° він забезпечує ідеальний огляд. Одна камера i26 з об'єктивом 180 ° контролює всю кімнату. Компактна конструкція камери забезпечує непомітний зовнішній вигляд у будь-якому середовищі. Завдяки MxIOBoard-IC, який доступний як аксесуар, камера отримує додаткове з'єднання MxBus, два входи та два виходи 12 В.


◼Системна платформа Mx6 2-го покоління із сумісністю MxBus, H.264 та ONVIF
◼Запис на внутрішню карту MicroSD (стандартно 4 ГБ)
◼Оптимізовано для настінного монтажу як настінне, так і настінне рішення
◼Стандартно інструменти відеоаналізу MxAnalytics
◼Варіанти з аудіопакетом (мікрофон та динамік)
◼Вбудований датчик вібрації та температури

Konica Minolta Ukraine є офіційним дистриб'ютором MOBOTIX

З 2016 року Konica Minolta являється мажоритарним акціонером німецької компанії, виробника інтелектуальних відеорішень, MOBOTIX. За цей час компаніям вдалося значно збільшити базу клієнтів та розвинути свій бізнес. Тільки у Європі це партнерство залучило понад 70 клієнтів.

Стати партнером

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти обрати рішення, що ідеально відповідає потребам вашого бізнесу

Ми будуємо комплексні рішення з використанням відеокамер німецької якості та новітнього програмного забезпечення для будь-яких пореб вашого бізнесу