Внутрішня відеокамера Mobotix с26 Indoor 360°

Відеокамера для стелі, яку легко інсталювати
C26 — найменша та найлегша напівсферична відеосистема MOBOTIX для установки на стелі всередині приміщення. Серед собливостей світлочутливий 6-мегапіксельний денний або нічний датчик та інструменти аналізу відео MxAnalytics, які можна використовувати, наприклад, для зображення руху клієнтів у торгових залах. Завдяки MxIOBoard-IC, який доступний як аксесуар, камера отримує додаткове з'єднання MxBus, два входи та два виходи 12 В.

 • Системна платформа Mx6 2-го покоління із сумісністю MxBus, H.264 та ONVIF
 • Для монтажу на стелі або куті, додатковий настінний набір
 • Варіанти з аудіопакетом (мікрофон та динамік)
 • Настільки ж простий у встановленні, як і прожектор
 • Вбудований датчик вібрації та температури

Функціональність

Функціональність

Варіанти

 • Оптимальне охоплення приміщення

  c26 — комплектна камера з денним або нічним відеосенсором з роздільною здатністю 6 МП та об'єктивом «риб'яче око» на 180° або надширококутним об'єктивом на 103°. Двосторонній зв'язок підтримується завдяки аудіомодулю з мікрофоном та гучномовцем. Для підключення додаткових функцій введення-виведення та тривожної сигналізації на задній стороні камери можна встановити модуль розширення.

Швидке встановлення

 • Підвісна стеля

  — Для установки камери рекомендується використовувати панель завтовшки не більше 26 мм та круглий отвір діаметром 105 мм. Камера c26 разом з під'єднаним мережним кабелем вставляється у отвір і фіксується пружинними скобами.

Установка на кут

 • Огляд без мертвих зон

  Комбінація камери з об'єктивом на 103 ° та комплект для установки на кут забезпечує повний огляд приміщення без мертвих зон із одного кута. Комплект для установки на кут кріпиться в трьох опорних точках, а камера c26 фіксується на ньому без додаткових інструментів.

Панорамний вид на 360 °

 • Технологія Hemispheric

  Технології MOBOTIX дають змогу без мертвих зон охоплювати приміщення за допомогою однієї камери. Одна камера забезпечує кращий огляд, ніж кілька окремих камер, у тому числі з використанням функції збільшення зображення.

Специфікації та завантаження

Специфікації та завантаження

MOBOTIX c26 Indoor 360°
Внутрішня стельова камера. Легка для інсталяції.


C26B — це найменша та найлегша напівсферична відеосистема MOBOTIX для установки на стелі всередині приміщення.

Особливість — світлочутливий 6-мегапіксельний денний або нічний датчик та інструменти аналізу відео MxAnalytics, які можна використовувати, наприклад, для зображення руху клієнтів у торгових залах. Завдяки MxIOBoard-IC, який доступний як аксесуар, камера отримує додаткове з'єднання MxBus, два входи та два виходи 12 В.

◼Системна платформа Mx6 2-го покоління із сумісністю MxBus, H.264 та ONVIF
◼Запис на внутрішню карту MicroSD (4 ГБ в стандартній комплектації)
◼Для монтажу на стелі або куті, додатковий настінний набір
◼Стандартно інструменти відеоаналізу MxAnalytics
◼Варіанти з аудіопакетом (мікрофон та динамік)
◼Вбудований датчик вібрації та температури
◼Настільки ж простий у встановленні, як і прожектор

Konica Minolta Ukraine є офіційним дистриб'ютором MOBOTIX

З 2016 року Konica Minolta являється мажоритарним акціонером німецької компанії, виробника інтелектуальних відеорішень, MOBOTIX. За цей час компаніям вдалося значно збільшити базу клієнтів та розвинути свій бізнес. Тільки у Європі це партнерство залучило понад 70 клієнтів.

Стати партнером

Наші експерти завжди на зв'язку, щоби допомогти обрати рішення, що ідеально відповідає потребам вашого бізнесу

Ми будуємо комплексні рішення з використанням відеокамер німецької якості та новітнього програмного забезпечення для будь-яких пореб вашого бізнесу