Отримайте свою копію щорічного звіту Quicirca

Послуги керування друком є каталізатором цифровізації. Вони допомагають підприємствам економити час і гроші та дозволяють ІТ-відділам зосередитися тільки на важливих для бізнесу задачах. Тому послуги керування друком стають невіддільною частиною безпечних цифрових робочих процесів, які забезпечують гнучку та віддалену роботу. Перебуваючи в самому центрі цієї парадигми, Konica Minolta допомогла великим і малим підприємствам перетворитися на інтелектуальні підключені робочі місця.

Цю новаторську роль визнала світова компанія, що займається дослідженням ринку — Quocirca: У своєму останньому звіті "MPS Vendor Landscape, 2021", Quocirca підтвердила, що Konica Minolta є лідером на ринку за обсягом та широтою свого портфоліо. У звіті також зазначається, що пропозиція Konica Minolta — це "всебічне рішення, що охоплює цифровий друк, технологію інтернету речей, штучний інтелект та доповнену реальність".

Інвестиції Konica Minolta, зокрема в ІТ-послуги, "дозволили їй реалізувати свою стратегію надання інтегрованих ІТ-послуг і стати надійним партнером для цифрових робочих місць".

Завантажити копію звіту

Вам також може бути цікаво

Вам також може бути цікаво

Лангенхаген, Німеччина |

Переосмисліть виробництво етикетки та опаковання з Konica Minolta на виставці Labelexpo Europe

Konica Minolta, європейський лідер на ринку систем для друку цифрових етикеток, на виставці Labelexpo Europe в Брюсселі продемонструє, як виробники та бренди можуть переосмислити комплексне виробництво цифрової етикетки та опакування...