Автоматизовуємо процеси погодження відряджень та відпусток

За нашими підрахунками, близько 90% всіх внутрішніх документів в компанії — "кадрові": заяви на відпустки та погодження цих заяв, відрядження, звіти після цих відряджень, авансові звіти, накази, коригування наказів... Їх дуже багато. 

Ми знаємо як весь цей масив документів перевести "в цифру" та вивільнити час ваших працівників для важливіших завдань.

Прийшов час підлаштувати бізнес-процеси до нової реальності, щоби залишатися ефективними.

Пандемія змусила бізнес змінюватися, ми навчилися працювати віддалено. Рік назад, коли наші команди залишилися працювати вдома, ми, управлінці, мали на меті знайти рішення, яке допоможе зберегти продуктивність. ІТ-відділи по всьому світу за декілька тижнів повністю переформували свою інфраструктуру та робочі місця. Однак, всі "латали дірки": початок пандемії — не час для складних стратегічних підходів. В результаті робочі процеси зайшли в глухий кут.

2020 був роком швидких реакцій. У 2021 доведеться це виправляти, згадати про стратегічні підходи до диджиталізації з метою довгострокових змін. Все традиційне відійшло в минуле, прийшов час цифрових трансформацій.

Ми готові допомогти вам підлаштувати бізнес-процеси до нової реальності та налагодити ефективну роботу завдяки впровадженню найсучасніших цифрових рішень для робочого місця.

Зацікавило рішення?

Залиште коротку інформацію про себе і наші експерти зв'яжуться з вами щоби допомогти підлаштувати бізнес-процеси до нової реальності та налагодити ефективну роботу звідусіль

Дізнайтеся як такі рішення вже працюють у наших клієнтів

Вийти за межі офісу з Microsoft 365: як це влаштовано в "Агросем"
Як вчасний перехід на продукти Майкрософт допоміг компанії оптимізувати витрати, покращити комунікації всередині компанії та перейти на повністю віддалену роботу під час карантину.

Читати кейс
Про Агросем