Запрошуємо до шоуруму Konica Minolta в Києві

Презентуємо комплексні відеорішення для вашого бізнесу

Запланувати демо прямо зараз

Переосмисліть підхід до відеорішень

Камери у поєднанні з програмним забезпеченням вирішують проблеми бізнесу, автоматизуючи процеси.

 


У шоурумі Konica Minolta представлено 10 розумних камер Mobotix і понад 15 інтелектуальних галузевих та функціональних відеорішень, як-от розпізнавання номерів та облич, вимірювання температури чи, навіть, контроль наявності касок на будівництві.

IP відеорішення

IP відеорішення

про вариативность

✓ Якщо врахувати всі витрати на систему, MOBOTIX обходиться значно дешевше та економить до 70% вкладених коштів

✓ Одразу після розпакування можна встановити камеру, під'єднати до неї мережевий кабель або модуль UMTS — рішення готове для роботи
✓ Завдяки високоточним мегапіксельним відеосенсорам, одна камера з двома об'єктивами може замінити вісім звичайних

✓ Обладнання легко встановлюється і зручне в експлуатації: невелика вага, всього один кабель для передачі даних і живлення
✓ MOBOTIX у середньому споживає менш як 5 Вт і може використовувати PoE-з'єднання як економічне джерело живлення

✓ Стандартні мережеві технології та недорогі компоненти дають змогу професійній системі відеоспостереження інтегруватися в наявну інфраструктуру

Платформи та інструменти

Платформи та інструменти

Компанія MOBOTIX, мажоритарним акціонером якої є Konica Minolta, стратегічно розширюється та зміцнює свій операційний бізнес, укладаючи угоди з партнерами. Серед них Luxriot, Vaxtor Group (Vaxtor) й українські компанії Incoresoft (Vezha) та Lanteс (ULA).

Luxriot

Luxriot EVO — це платформа відеоаналітики, що безперервно відстежує рухомі та нерухомі об'єкти. Система стійка до перешкод у навколишньому середовищі, наприклад до зміни освітлення, руху листя чи дощу.

Vaxtor

Компанія Vaxtor спеціалізується на розробці високотехнологічних рішень для оптичного розпізнавання символів (OCR) та приділяє особливу увагу розпізнаванню номерних знаків (LPR) у будь-яких умовах та сценаріях.

Vezha


Vezha — це система відеоаналітики української компанії Incoresoft. Продукт вміє розпізнавати об’єкти на основі технологій штучного інтелекту. Система застосовує згорткову нейронну мережу, яка дає змогу розпізнавати образи.
 

ULA


ULA — універсальне програмне забезпечення для інтелектуального аналізу відеоданих, яке здатне обробляти та структурувати метадані в режимі реального часу. ULA — програмний продукт української компанії Lanteс.