Ноу-хау: слабкі місця кібербезпеки мають зникнути
"Коли йдеться про дотримання правил персонального захисту або залучення сторонніх людей у внутрішні процеси компанії, більшість працівників поводять себе досить безпечно у реальному світі", — говорить директор департаменту IT-рішень Konica Minolta Ukraine, Євген Постольник. "Але якщо люди знаходяться в мережі, їхня пильність зменшується. І це попри те, що основною ціллю кібератак завжди є кінцевий користувач, тобто співробітники компаній."
Експерти з питань безпеки знають: компанії помічають, що стали жертвами нападу, приблизно через сто днів. Ось чому важливо налагодити процеси реагування на інциденти. Аналізуючи слабкі місця та тестуючи потенційні вторгнення в інфраструктуру, Konica Minolta допомагає малим та великим компаніям із захистом даних та інформації. Компанія цілеспрямовано шукає слабкі місця в інфраструктурі та застосовує до них відповідні заходи безпеки. Це можуть бути як технологічні рішення, так і навчання команд належній поведінці під час роботи з корпоративними даними та системами.
Багатофункціональні пристрої є потенційними шлюзами для кібератак, оскільки підключаються до мережі. Офісні хаби
bizhub i-Series оснащені антивірусним рішенням BitDefender та здатні захистити вашу мережу.
Антивірус BitDefender вбудований в прошивку пристрою. Він відстежує всі файли, що відправляються на друк в режимі реального часу, розпізнає віруси та шкідливі програми й негайно попереджає про небезпеку. Таким чином ви запобігаєте поширенню вірусів на інші ПК та сервери.